Çimento Fabrikaları

ÇİMENTO TESİS KURULUMU
Hammadde kırıcıdan paketlemeye kadar ünitelerin anahtar teslim işlerini kapsamaktadır. Hammadde kırıcı, reclaimer , stackher ,farin değirmeni,ön ısıtıcı, döner fırın, klinker soğutucu, klinker silosu, çimento değirmeni ve paketleme ünitelerinin proje, inşaat , imalat ve montaj aşamaları uzman kadrolarımız ile büyük bir titizlikle takip edilerek taahhütlerimiz zamanında tamamlanır ve kalite iş sağlığı ve güvenliği ön planda tutulur.
Asiatech inşaat sektörünün en önemlileri arasında yer alan çimento sektörünü öncelikli hedefleri arasına almış ve sektörel deneyimi ile iyi bir yer edinmiştir.
Çimento sektöründe yeni tesislerin kurulumu, hammadde kırıcıdan paketlemeye kadar ünitelerin anahtar teslim işleri faaliyetlerimiz içinde yer almakta ve her bir ünitenin kurulum aşamasında , proje, inşaat , imalat ve montaj işleri , uzman kadrolarımız ile büyük bir titizlikle takip edilerek taahhütlerimiz zamanında tamamlanmakta ve kalite isg ön planda tutulmaktadır.
Çimento Fabrikalarında anahtar teslimi çözümleri üretmekle birlikte çimento fabrikası kurulumu tamamlanmış ancak yinede ihtiyaç halinde kırıcıdan paketlemeye kadar her bir ünitenin kendi içindeki modifikasyonlar, kapasite artışları ve bakımları için de çözüm ortağı olmaktayız.

çimento fabrikaları