Çelik Yapı ve Binalar

Çelik yapı ve binalar çelik konstrüksiyon yapılar olarak bilinir. Taşıyıcı sistemlerinin tamamının çelikten üretilerek montajlanan yapı sistemleridir. Çelik yapılar ve binalar, diğer yapı sistemlerine göre, deprem ve tüm diğer doğal afetlere karşı daha fazla dayanıklılık sağladığı için, dayanıklı ve sağlam bir yapı arzusunu taşıyanlar için öncelikli bir tercihi olmak durumunda .
Çelik konstrüksiyonun dayanıklılık dışında imalat ,montaj ,işçilik ve zaman tasarrufu ve düşük maliyet avantajları son zamanlarda çelik yapı ve binaların artmasına sebebiyet vermiştir. Çelik yapı ve bina projelerinde statik açıdan betonarme ile çözülmesi güç detaylar rahatlıkla çözüme kavuşturulmaktadır.
Asiatech , Endüstriyel Tesisler, Lojistik Tesisler, Yönetim Binaları, Laboratuvar Binaları, Alışveriş Merkezleri, Eğitim Tesisleri, Sosyal ve Kültürel Yapılar, Sağlık Tesisleri, Araç Servis Binaları, Terminal Binaları, Katlı Otoparklar, Uçak Hangarları, Oteller, Gökdelenler ve daha bir çok sektör için Çelik Konstrüksiyon bina inşaatlarının başta projelendirme, inşaat, imalat ve montaj aşamalarında her türlü çözüm ortağı olmakta , anahtar teslim projeler sunmaktadır.
İnşaat ve yapı sektöründe gelişen teknoloji ile artan rekabet çelik konstrüksiyon yapı inşaatlarının artışını izleyen firmamız , sektörel tecrübe, tasarım, planlama, uygulama ve mühendislik hizmetlerimizle profesyonel çözümler üretmekte ve farklı ihtiyaçlara uygun kaliteli çelik yapı ve bina  projeleri üreten ve yapan  bir firma olarak kurumsal kimliğini korumaktadır.

Daha önce teslim edilmiş projelerimiz arasında Hilton-Avcılar 105 mt çelik bina , Esenler otogar viyadüğü, Haliç metro geçiş köprüsü, Bağcılar depo binası gibi çelik yapı ve binalar yer almaktadır.
Daha önceki çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olmak için referanslarımızın bulunduğu sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

çelik yapı ve bina yapımı   çelik konstruksiyon   çelik konstrüksiyon tesis yapımı   çelik yapı tesis yapan firmalar   çelik konstrüksiyon yapı proje   çelik yapı lojistik tesis proje ve yapımı   çelik konstrüksiyon lojistik tesis proje yapımı   çelik yapımı otel proje ve yapımı   çelik konstruksiyomn otel ve proje yapımı   çelik konstrüksiyon sağlık tesisi projesi